/Files/images/grupi/grupa_2/img015.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/kids-wallpaper-10.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/13094176.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img090.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img091.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img092.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img093.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img094.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img095.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img096.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img097.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img098.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img099.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img100.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img101.jpg/Files/images/grupi/grupa_2/img102.jpgчарівниця-осінь дарує нам розмаїття барв і теплий настрій

/Files/images/grupi/grupa_2/image.jpg

Зимові свята

Святий Миколай давно став символом добра і правди . Цього дня всі діти вірять, що Новий рік принесе їм справжнє диво.

/Files/images/grupi/grupa_2/101_0412.JPG
Це свято турботи і любові до ближнього. Коли кожен може принести подарунок, написати лист тим, з ким не бачилися багато років. Вчіться творити дива!
Свято Святого Миколая — це перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери.
Святий Миколай — символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. Якщо дитина робить хороше, — він радіє, якщо погане, — засмучується. І хороші вчинки, і погані святий Миколай записує в спеціальну книгу.
Але малюки, як правило, в очікуванні свята і, звичайно, подарунків, не бешкетують, намагаючись дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими. Так само прийнято, щоб до малюків Святий Миколай приходив зі своєю свитою. Його супроводжують двоє ангелів і двоє бісів. Перші повинні повідомляти свого покровителя про хороших дітей, другі ж нашіптують Миколі об усіх провинностях винуватців урочистості. Перемагає завжди добро: ніхто з малечі не залишається без подарунків.
У цю святу ніч усі хочуть бути щасливими. І ті, хто роблять подарунки, і ті, хто їх приймають. А найвище щастя — це робити добро. Зазвичай маленьким дітям ховають подарунки під подушку, щоб уранці дитина могла зрадіти бажаним і таким довгожданим подаруночкам.
З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей.
І, звичайно ж, чекали головного нічного гостя — Миколи-чудотворця, запалювали свічки, читали молитви.
Говорять, Микола весь день перед святом працює, він випікає зірочки в подарунок дітям. Ці зірочки, потрапляючи в мішок Миколи, стають схожими на свого майстра, тому печиво, яке діти знаходять під подушкою уранці, називають николайчиками.
А в Західній Європі батьки напередодні свята в дитячі черевички, виставлені біля порогу, або шкарпеточки, повішені біля каміна, з незапам'ятних часів кладуть подарунки. Вважається, що подарунки отримують тільки слухняні діти, а неслухняним покладаються різки або камені.

Проте одному встигнути скрізь не легко, і йому допомагають добрі ангели. Де біда або стихія — там звучить молитва до Миколи-чудотворця. Він допоможе в скрутну хвилину, дасть раду і розраду. Але не можна ображатися, якщо допомога не приходить швидко. Адже Микола на небі не сидить, а на землі добрі справи робить...

Радісно і весело пройшов день Святого Миколая і в нашому дитсадку. Діти готувалися і дуже чекали свята. Стала доброю традицією зустріч Святогоь Миколая з дітьми,де малята залюбки розказують йому про добрі справи,про себе і своїх друзів.А скільки радощів від ігор,завдань,які діти виконують разом з Святим Миколаєм,Сніговою бабою та іншими гостями свята. Не обійшлося і без подарунків,які діти знайшли у себе під подушкою після сну.

/Files/images/grupi/grupa_2/101_0396.JPG

/Files/images/grupi/grupa_2/101_0401.JPG

/Files/images/grupi/grupa_2/101_0430.JPG

Дочекалися зими!

/Files/images/grupi/grupa_2/WP_20161205_008.jpg

Морозець тріщить, кусає,

Мерзнуть руки й ноги,

Та діток він не злякає,

При будь-якій нагоді.


Беруть лижі, ковзани,

Ще й швидкі санчата,

Дочекалися зими,

Хлопчаки й дівчата.

/Files/images/grupi/grupa_2/WP_20161205_005.jpg

/Files/images/grupi/grupa_2/WP_20161205_010.jpg

/Files/images/grupi/grupa_2/WP_20161205_020.jpg


/Files/images/grupi/grupa_2/Безымянный.png/Files/images/grupi/grupa_2/2.png/Files/images/grupi/grupa_2/2.png/Files/images/grupi/grupa_2/3.png/Files/images/grupi/grupa_2/4конс.png/Files/images/grupi/grupa_2/5.png/Files/images/grupi/grupa_2/6.png/Files/images/grupi/grupa_2/7.png/Files/images/grupi/grupa_2/8.png/Files/images/grupi/grupa_2/9.png

Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi