Дитяча студія східного танцю "Перлина Сходу"

Музичний керівник Мироненко Лариса Петрівна

/Files/images/muzruk/общая.JPG

Батьки часто замислюються над тим, в який танцювальний гурток чи студію записати свою дитину. Існує багато різних видів танців — класичні, бальні, народні, а які будуть до душі і цікаві вашій дитині, вирішувати тільки їй. Вже давно існують східні танці для дорослих, а останнім часом уроки східних танців стали користувася величезною популярністю і серед малят.

На сьогоднішній день це сучасне і приємне проведення часу для дітей.

Східні танці настільки можуть заманити маленьких красунь, що вони цілком уявляють себе в ролі східної принцеси. Будь-яка фізична активність приносить дитині користь і дозволяє розвиватися в різних напрямках.

Заняття східними танцями вже з раннього віку розвивають пластику, красу і гнучкість рухів, жіночність. Крім цього, користь від уроків східними танцями полягає в наступному:

Якщо хочете підтягнути м'язи талії, зміцнити груди і м'язи спини - сміливо вирушайте на заняття зі східних танців, адже крім користі вони приносять справжнє ...

- розвивається граціозність, пластичність, гнучкість;

- формується постава, витончена фігура, чітко видніється лінія талії і т. д.;

- позбавлення від сколіозу, зміцнення м’язів спини;

- з’являється інтерес до музики, розвивається ритм;

- заняття східнимии танцями позбавлляють дитину від скутості, сором’язливості, роблять її активною і впевненою у собі.

Згодом у дівчаток пробуджується акторський талант, який можна виразити не тільки в танці, а й в театральному мистецтві.

Найцікавіше для дівчаток не тільки плавні і граціозні рухи, а можливість одягнути незвичайний і красивий костюм і рухатися в ньому в такт музики. У дитячому колективі дівчинки не тільки вчаться правильно поводитися, у них зникають такі якості, як похмурість і сором’язливість, вони стають уважними і товариськими.

Тож, якщо дівчинка постійно крутиться біля дзеркала, наспівує і пританцьовує біля телевізора, то це перший сигнал до того, щоб дитину віддати в танцювальний гурток східних танців, який працює в нашому дитячому садочку під керівництвом Мироненко Лариси Петрівни.

/Files/images/muzruk/shdn_tants/065.jpg

/Files/images/muzruk/shdn_tants/052.jpg/Files/images/muzruk/shdn_tants/051.jpg/Files/images/muzruk/shdn_tants/079.jpg/Files/images/muzruk/shdn_tants/081 (2).JPG/Files/images/muzruk/shdn_tants/089.JPG/Files/images/muzruk/shdn_tants/081.jpg/Files/images/muzruk/shdn_tants/091.jpg/Files/images/muzruk/shdn_tants/092.JPG/Files/images/muzruk/shdn_tants/109.jpg

/Files/images/muzruk/036.JPG/Files/images/muzruk/shdn_tants/092.JPG/Files/images/muzruk/shdn_tants/109.jpg/Files/images/muzruk/shdn_tants/111.jpg/Files/images/muzruk/shdn_tants/114.jpg/Files/images/muzruk/shdn_tants/142.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 207

Коментарi